На Київщині затримано адміністратора майже 20 інтернет-ресурсів, які підтримували збройну агресію рф проти України

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Київщини у виправдовуванні, визнанні правомірною і запереченні збройної агресії РФ проти України та глорифікації її учасників (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними слідства, підозрюваний створив та здійснював адміністрування майже 20 інтернет-ресурсів, де велася пропаганда на користь країни-агресора. Там він поширював матеріали із запереченням скоєння воєнних злочинів військовослужбовцями збройних сил РФ. За свою роботу чоловік отримував оплату з території РФ, у тому числі з використанням підсанкційних платіжних систем.

За результатами проведених санкціонованих обшуків виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, флеш-носії, мобільні пристрої, документи, що свідчать про його протиправну діяльність.

Правоохоронці затримали його у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Також перевіряється інформація щодо його причетності до інших злочинів проти основ національної безпеки України.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, оперативний супровід – Департаментом контррозвідувального захисту інформаційної безпеки держави СБУ.