НААУ організовує круглий стіл на тему: “Законопроект №5347: чого очікувати арбітражній спільноті?”

8 квітня 2021 року у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності арбітражів» (реєстр. №5347).

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Необхідність прийняття Законопроекту зумовлена потребою вдосконалення законодавства, яке регулює утворення та діяльність постійно діючих арбітражних установ, з метою розвитку альтернативного способу вирішення міжнародних комерційних спорів, зменшення навантаження на державні суди, покращення інвестиційного клімату для великого бізнесу в Україні.

Задля обговорення необхідності прийняття та основних положень проекту акта Комітет з питань альтернативного врегулювання спорів ініціює проведення круглого столу з представниками Міністерства юстиції, Комітету ВРУ з питань правової політики, МКАС, Української арбітражної асоціації, а також суддів Київського апеляційного суду.

Під час круглого столу планується розглянути наступні питання:

  1. Мета прийняття Законопроекту №5347;
  2. Передання судам функцій щодо призначення та відводу арбітрів;
  3. Порядок реєстрації нових арбітражних установ;
  4. Розширення переліку арбітражних спорів.

Дата та час проведення: 30 квітня 2021 року, 11:00. Місце проведення: ZOOM з онлайн трансляцією заходу на сторінку НААУ у Facebook

Організатори: НААУ, Українська арбітражна асоціація. Модератор: Олена Перепелинська – адвокат, Голова Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів, Президент Української арбітражної асоціації.

Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_T5ftJoYfQMC-Oma4DvLU7A

Контактна особаВітліна Марина, Тел: +38(096)972-87-28, e-mail: m.vitlina@mail.unba.org.ua