Начальника Управління Святошинської РДА та підрядника викрито на розкраданні 800 тис грн на ремонті укриттів: ч. 5 ст. 191 КК

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру начальнику Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА та підряднику у розтраті та привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час капітального ремонту укриття на території міста Києва.

Кваліфікація злочину за ч. 5 ст. 191 КК України.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, вони розтратили 800 тис грн бюджетних коштів, які виділялися на капітальний ремонт найпростішого укриття для населення на території Святошинського району міста Києва.

Під час проведення огляду зазначеного об’єкту правоохоронці із залученням експерта-будівельника зафіксували факти невиконання робіт в повному обсязі, неякісне виконання робіт та використання легкозаймистих, пожежонебезпечних матеріалів, а також суттєве завищення їх вартості.

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ НП у місті Києві за оперативного супроводження УСР в м. Києві ДСР Нацполіції України.