Накладено арешт на білоруські локомотиви, які перевозили товари для забезпечення російської армії: 70 млн гривень

За клопотанням Київської міської прокуратури арештовано та передано в АРМА локомотиви білоруського виробництва, які використовувалися для транспортування товарів, у тому числі, необхідних РФ для ведення війни проти України. Вартість переданого майна становить понад 70 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Техніку виявлено на території України під час огляду, проведеного в межах розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України).

За даними слідства, ці локомотиви здійснювали регулярні перевезення товарів, у тому числі паливно-мастильних матеріалів, з України до РБ, які у подальшому використовувалися РФ для матеріального забезпечення армії країни-агресора під час вторгнення в Україну.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами Департаменту кібербезпеки СБУ та у взаємодії з Департаментом економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».