Національна асоціація адвокатів України пропонує присвятити конференцію “Адвокатура: минуле, сучасне і майбутнє” пам’яті Йосипа Бронза

Від імені всієї адвокатської спільноти Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова запропонувала міжнародну науково-практичну конференцію з широкої тематики історії та розвитку адвокатури, яку щороку в листопаді проводить Національний університет “Одеська юридична академія”, присвятити пам’яті Йосипа Львовича Бронза.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

З такою пропозицію Лідія Ізовітова звернулась до керівництва університету під час XI Міжнародної науково-практичної конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє», яка відбулася 12 листопада.

Йосип Львович Бронз очолював Раду адвокатів Одеської області з 2012 року, Одеську обласну колегію адвокатів, Заслужений юрист України, мав надзвичайний авторитет в адвокатурі, повагу в юридичній спільноті країни. 2 листопада 2021 року Йосипа Львовича не стало.

«Адвокатура понесла велику втрату. Відійшла людина-епоха, адвокат, чиє професійне життя складає не одну сторінку історії адвокатури. На жаль, ковід забирає від нас найкращих. В цій аудиторії, в цій залі кожен знає, наскільки унікальним, яскравим, інтелектуальним, глибоким був Йосип Львович і який величезний внесок у формування нових поколінь адвокатів він зробив», – сказала Лідія Ізовітова.