Ніхто не несе особистої відповідальності за те, що народився росіянином, німцем чи євреєм, білим чи африканцем: адвокат Самолюк

Луцький адвокат Василь Самолюк висловив свою думку щодо ситуації з поселенням росіян у місцевих готелях. На його думку, така дискримінація за національною ознакою – кримінальна кара.

Такий допис він опублікував на сторінці у Facebook.

Пан Самолюк вважає, що жодна людина не може нести відповідальність за те, ким вона народилася, а дискримінація за національною ознакою – кримінальна кара. Як приклад він навів своїх знайомих з паспортами країни-агресора.

«Будь-яка дискримінація за національною ознакою – кримінально карна. Ніхто не несе особистої відповідальності за те, що народився росіянином, німцем чи євреєм, білим чи африканцем. Так само як і через те, що колись став громадянином країни, яка раптом зійшла з розуму. Особисто я маю друга з університету, етнічного росіянина, громадянина України. Й іншого друга, росіянина, громадянина Росії, який живе в Україні. Кожен з них ненавидить Путіна не менше ніж я», – йдеться у дописі.

Він також зазначив, що більше за президента росії він ненавидить рагулізм, містечковість та жлобство.