Новіков, так люблячий робити гучні заяви, старанно уникає конкретики: перший заступник директора ДБР Бабіков

Про це заявив Олександр Бабіков, виконуючий обов’язки директора Державного бюро розслідувань у своєму Facebook.

“Безумовно закон потрібно виконувати, яким би він не був. Але ось, тільки пан Олександр Новіков, так люблячий робити гучні заяви, старанно уникає конкретики. Хотів би уточнити. У чому саме полягає мій конфлікт інтересів? За якою конкретно справою? Коли про це стало відомо НАЗК і чому воно не реагувало на це своїм приписом?

Чому протягом року його відомство неодноразово мене повідомляло про те, що конфлікт інтересів у мене може виникнути тільки коли почну виконувати обов’язки директора? Чи відомо йому, що до виконання таких обов’язків я не приступав? Чи знайомий він з ст. 34 Закону України «Про протидію корупції», де зазначено, що перед звільненням при наявності конфлікту інтересів спочатку повинні запропонувати перевестися на іншу посаду або вказати спосіб уникнути приватного інтересу? Чому протягом року його відомство неодноразово мене повідомляло про те, що конфлікт інтересів у мене може виникнути тільки коли почну виконувати обов’язки директора?

Чому протягом року його відомство неодноразово мене повідомляло про те, що конфлікт інтересів у мене може виникнути тільки коли почну виконувати обов’язки директора?

Говорили йому колись, що крім вищевказаного закону існують також і інші, в тому числі і КЗпП? Ну і чому замість того, що б дати мені відповідь на запит в чому саме полягає у мене конфлікт інтересів, його співробітники цей запит просто поховали в надрах своїх томів макулатури?”, повідомляє Олександр Бабіков.