ОАСК задовольнив позов Міжнародного фонду «Відродження» та анулював реєстрацію його як платника ПДВ

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Міжнародного фонду «Відродження» до ГУ Державної податкової служби у м.Києві.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Серед вимог вказаного позову – зобов’язати ГУ ДПС у м.Києві анулювати реєстрацію Міжнародного фонду «Відродження» як платника ПДВ та скасувати рішення ГУ ДПС у м.Києві про відмову в анулюванні такої реєстрації. Провадження в адміністративній справі було відкрито у квітні 2020 року, її розгляд відбувався за правилами спрощеного позовного провадження.

Після розгляду матеріалів справи та з’ясування всіх її фактичних обставин, суд  дійшов висновку про наявність підстав для скасування оскаржуваного рішення, яким було відмовлено в анулюванні реєстрації Міжнародного фонду «Відродження» як платника ПДВ та зобов’язання  ГУ ДПС у м.Києві анулювати таку реєстрацію. ОАСК  своїм рішенням повністю задовольнив позовні вимоги Міжнародного фонду «Відродження».

Зазначається, що рішення набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржено в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295-297 КАС України.