Оскільки конфлікти вийшли за межі шкільного середовища, законодавство потребує оновлення для ефективного реагування на випадки булінгу: представниця Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Філіпішина

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ спільно з Комітетом з сімейного права НААУ організувала круглий стіл на тему: «Не тільки школа: критичні проблеми протидії булінгу в Україні».

Серед учасників заходу участь взяла Аксана Філіпішина, представниця Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї. Вона зазначила, що пройшло вже два роки з моменту прийняття закону про булінг.

“В минулому році ми побачили зменшення кількості притягнень до відповідальності за порушення статей антібулінгового законодавства. Однак, ми всі свідомі того, що навчальний процес увійшов в систему дистанційного навчання. І, діти, по суті, були по за межами шкільного середовища. Вони перейшли на вулицю або в інтернет-середовище, і тут вже антибулінгова стаття не поширюється. Мене це дуже хвилює, оскільки кількість звернень, які ми продовжуємо отримувати – збільшується, а допомога, власне не розширюється”, повідомила пані ФІліпішина.

Представниця Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї зазначила, що оскільки конфлікти вийшли за межі шкільного середовища, законодавство потребує оновлення для ефективного реагування на випадки булінгу.

Відео-запис круглого столу за посиланням: https://fb.watch/5cF_7hMX_p/