Печерський райсуд спростовує інформацію про порушення проваджень проти Порошенка та Байдена

Печерський суд не ухвалював рішень щодо порушення кримінальних справи щодо колишнього президента України Петра Порошенка та президента США Джо Байдена.

Про це повідомляє прес-служба Печерського районного суду міста Києва у Facebook.

“Прес-служба суду доводить до відома громадськості, що на розгляді слідчого судді Печерського районного суду м. Києва перебувала скарга адвоката Телешецького О.І., який діє в інтересах Деркача А.І.Судовим рішенням від 11 вересня 2020 року задоволено скаргу адвоката Телешецького О.І. та зобов’язано уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора, внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою (повідомленням) народного депутата Деркача Андрія Леонідовича від 10 серпня 2020 року про вчинення кримінального правопорушення та розпочати досудове розслідування.За змістом заяви від 10 серпня 2020 року вбачається, що ознаки кримінального правопорушення мають дії окремих представників міжнародних організацій, без зазначення їх прізвищ”, йдеться у повідомленні.

Однак, Ігор Головань, адвокат Петра Порошенка, продовжує наполягати на тому, що ці провадження порушенні саме проти Порошенка та Байдена, хоч і визнав, що їхні прізвища в тексті рішення не згадуються.