Пішов з життя Герой України та почесний президент Національної академії правових наук Тацій Василь Якович

Пішов з життя Герой України та почесний президент Національної академії правових наук Тацій Василь Якович.

Це сталось 28 вересня у Харкові.

Васи́ль Я́кович Таці́й (13 січня 1940, Полтава — 28 вересня 2022, Харків) — український учений-правознавець, почесний президент Національної академії правових наук України, академік НАН України. Герой України, повний кавалер ордена князя Ярослава Мудрого.

“Людина епоха, людина Вчитель та Науковець з великої літери, людина, яка стала вчителем та наставником для десятків поколінь правників та близьким другом, мудрим порадником для багатьох з нас.

Внесок Василя Яковича в розбудову правової держави України, удосконалення законодавчого процесу і правозастосовної практики неможливо оцінити чи виміряти. Він є автором понад 800 наукових праць, у тому числі близько 60 монографій, навчальних посібників та підручників. Він був членом десятків робочих груп та комісій із розвитку національної правової системи, почесним доктором 9-ти українських та закордонних ЗВО, удостоєний численних державних нагород та відзнак, у тому числі звання Героя України з врученням ордена Держави”, йдеться у повідомленні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, де навчався сам Василь Якович.

Редакція висловлює співчуття рідним та близьким Василя Яковича.