Після БПД в мене була доволі така стабільна банальна кар’єра адвоката: Коломієць Валерія Рудольфівна

Валерія Рудольфівна Коломієць розповіла про те, чим вона займалась після того, як пішла з системи Безоплатної правової допомоги, про банальну кар’єру адвоката та те, що вона нікому не була цікава як професіонал.

Про це вона повідомила в Інтерв’ю для ресурсу Лойєр.

“Після БПД в мене була доволі така стабільна банальна кар’єра адвоката.

Я вже не буду по рокам зараз уточнювати, я в якийсь момент почала працювати зі своїм колишнім одногрупником. У нього було адвокатське об’єднання, і ми фактично почали працювати в одному адвокатському об’єднанні, яке потім вже мало назву «Бачинський, Коломієць та партнери». І паралельно з адвокатською практикою, яка в мене була, тому що наша компанія наша спеціалізувалась відповідно на різних галузях права, в мене був кримінал – я відповідно робила ще купу всього іншого.

Тому що зрозуміло, що по-перше, зрозуміло, що взагалі в принципі ти нікому не цікавий як професіонал, якщо тебе ніхто не знає. А для того, щоб тебе хтось знав, в тебе має бути імідж і певний бренд. Всі інші речі, які я робила, окрім того, що я ходила в суд, на якісь слідчі процесуальні дії, це було те, що по-перше, мене це неймовірно драйвило, мені подобалось, і те, що в принципі це наскільки я розумію створювало якийсь мій особистий бренд, і в тому числі і приводив там клієнтів там, якісь інші можливості і все інше.

І, коли вже я так зі своїм партнером почала розвивати наш спільний юридичний бренд, в мене все одно – у нас було дуже класно все розділено. Бачинський Тарас, він такий – завжди людина про систему бізнесу. І він вміє заробляти гроші, якраз вміє будувати бізнес, як якусь систему класну. А я – вільний художник”, поділилась своїм життєвим шляхом Коломієць.

Нагадаємо, пані Коломієць є заступником міністра юстиції Дениса Малюськи.