Повістки, повідомлення, копії документів, судові рішення будуть надсилатись судом лише за допомогою електронних засобів: 7ААС

У зв’язку із відсутністю фінансування на послуги поштового зв’язку 7ААС повідомляє, що уся судова кореспонденція (повістки, повідомлення, копії документів, судові рішення тощо) буде надсилатись судом лише з допомогою електронних засобів.

Про це повідомляє прес-служба Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Суд зауважує, що у вільному доступі на сайті нашого суду розміщено зразки заяв про надсилання документів на електронну пошту та отримання судових повісток та повідомлень за допомогою SMS  https://bit.ly/3oY2jnM.

Для оптимізації комунікації із 7ААС сторонам у справі потрібно зареєструватись у підсистемі ЄСІТС “Електронний суд” та миттєво подавати й отримувати кореспонденцію, зареєстровану у справі. Також сторони можуть надсилати документи (заяви, скарги, клопотання та інші документи, що стосуються справ) через відділення Укрпошти.

Суд звертає увагу громадян на необхідність використання у майбутньому електронних сервісів та альтернативних форматів обміну процесуальними документами із судом, адже це стане запорукою безперебійного здійснення судочинства.