Провідного адвоката та члена Королівської ради Британії було знято з рейсу через суперечку з екіпажем

Як повідомляє MailOnline, провідного британського адвоката вигнали з рейсу British Airways минулого тижня після того, як суперечка з бортпровідником щодо місця для їхньої няні стала гарячою.

Про це пише Insider.

41-річного Чарльза Беннера та його сім’ю, у тому числі двох дітей, озброєна поліція супроводжувала при знятті з рейсу з Лондона Хітроу до Турина.

Рейс було затримано на 90 хвилин через суперечку між Баннером і бортпровідником про те, що няня його дітей не може приєднатися до них у бізнес-класі.

За інформацією видання MailOnline, Баннер сказав, що купляв квиток для няні в бізнес-класі,

Баннер є членом Королевської ради — адвокатом, призначеним самою Королевою.

Але British Airways в односторонньому порядку понизила рівень квитка няні до економ через те, що квитків було продано більше, ніж місць у бізнес-класі, повідомили в авіакомпанії.

Баннер стверджує, що співробітники British Airways були з ним “грубими”, коли він запитав бортпровідників, чи може няня сісти на вільне місце у бізнес-класі, сказав він MailOnline. Але авіакомпанія наполягала на тому, що в салоні не було додаткових місць.

Повідомляється, що розбіжності загострилися, і, пілот прийняв рішення зняти пасажирів з рейсу. Викликав поліцію, всю сім’ю вивели з літака, повідомляє British Airways.

“Якби авіакомпанія повідомила мені, що няня не зможе летіти з нами в бізнесі, ми б просто обрали рейс пізніше. Але вони сказали нам це лише тоді, коли ми підійшли до виходу на посадку”, – сказав Баннер MailOnline.

«Я вів себе ідеально, але я сперечався з бортпровідником, тому що це було правильно в той момент. Дріб’язковість і мстивість персоналу спричинили це. Я був дуже коректний з самого початку», – продовжив він.

Баннеру та його родині довелося забронювати готель поблизу аеропорту і наступного дня вони вирушили з лондонського аеропорту Гатвік на EasyJet, повідомляє MailOnline.

Адвокат не відповів на запит видання Insider про коментар.

У заяві, надісланій Insider щодо інциденту, речник British Airways сказав: «Ми не терпимо руйнівної поведінки, і безпека наших клієнтів та екіпажу є нашим головним пріоритетом».