Привітання від Голови Національної асоціації адвокатів України

​​Національна асоціація адвокатів України вітає з Днем Незалежності України!

Сьогодні кожен українець відзначає найбільш значиме свято нашої держави – 30 років Незалежності України.

Ми живемо в демократичній правовій державі, в якій кожному гарантовано права і свободи. Адвокатура докладає максимальні зусилля, аби захистити від порушень права і свободи кожного, хто потребує допомоги; утвердити принцип верховенства права і рівності всіх перед законом.

За 30 років історії незалежної України адвокатська спільнота здобула гідний статус в системі органів правосуддя і утвердила авторитет адвокатської професії, здобула довіру громадян.

Консолідація довкола цінностей професії, прагнення на рівні закону  захистити права адвокатів і гарантії адвокатської діяльності, запровадження високих кваліфікаційних стандартів стали мотивуючими чинниками для створення системи адвокатського самоврядування в Україні.

Ми добилися поваги і визнання нас як самоврядної незалежної організації, ми навчилися єднатися перед спробами зазіхнути на наші принципи і цінності, ми захищаємо кожного, хто потребує нашої професійної допомоги. І наша історія успіху сьогодні є взірцем для багатьох адвокатур з різних країн і гордістю Української держави.

Зі святом, дорогі українці!

З повагою, Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова