Рада адвокатів України визнала відсутність повноважень Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Києва

Рада адвокатів України ухвалила низку рішень за підсумками звіту робочої групи із дослідження результатів проведення конференцій адвокатів регіонів у 2021 році.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Заслухавши інформацію голови робочої групи Олексія Кухаря та інших членів групи, а також членів Ради адвокатів м. Києва, головуючого, секретаря конференції, голову лічильної комісії, РАУ підтримала позицію робочої групи про те, що низка кадрових рішень конференції не має юридичних наслідків.

Адвокати Олена Карнаух-Голодняк, Сергій Комлєв, Діана Назаренко, Артур Шаблієнко не набули повноважень членів кваліфікаційної палати КДКА м. Києва. Адвокати Олександр Вольвак, Наталія Вознюк, Олександр Бойченко, Андрій Пархета, Руслан Савченко, Олександр Усович, Олександр Дрюк та Вадим Риков не набули повноважень членів дисциплінарної палати КДКА м. Києва.

В результаті, конференція адвокатів м. Києва не обрала мінімально необхідні дві третини складу обох палат, аби КДКА вважалася повноважною (ст 50 закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»).

Рада адвокатів України постановила передати всі наявні заяви про допуск до кваліфікаційних іспитів та дисциплінарні скарги до ВКДКА для подальшого розподілу між КДКА регіонів.