Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на майно та 100% акцій Мотор Січ

За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

АТ «Мотор Січ» продовжить роботу згідно з вимогами чинного законодавства, зі збереженням робочих місць та виконанням зобов‘язань в рамках виробничих замовлень.

Нагадується, що наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямами.

Перший – за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Другий – за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.

«Мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української «Мотор Січі» – питання національної безпеки», – повідомив голова СБУ Іван Баканов.