Шевченко повідомив, що слідча суддя ВАКС Мовчан 40 разів відхиляла клопотання захисту і хоче слухати справу in absentia

За словами захисників Кирила Шевченка, суддя Вищого антикорупційного суду Мовчан Н.В. загалом майже 40 разів відхиляла абсолютно усі клопотання щодо можливості участі у засіданнях у режимі відеозв’язку, а також відмовлялася долучати до матеріалів справи довідки про місце проживання.

Про це повідомив колишній голова Національного банку України Кирило Шевченко.

За словами його захисників, саме ця суддя загалом майже 40 разів відхиляла абсолютно усі клопотання щодо можливості участі Кирила Шевченка у засіданнях у режимі відеозв’язку, а також відмовлялася долучати до матеріалів справи довідки про його місце проживання. Тим самим штучно створюючи правові підстави для можливості переведення справи у «заочний режим», посилаючись на неможливість встановити місце перебування відповідача.

«Мною особисто та моїми адвокатами було подано понад 40 клопотань – і жодного із них не було задоволено! Елементарне долучення документів просто ігнорується. І цей підхід органів слідства та суду наочно ілюструє, чи можу я розраховувати на справедливе та безпристрасне правосуддя», – повідомив Кирило Шевченко.