Шотландський адвокат надсилала ув’язненому десятки сексуальних знімків після захисту його у суді

Емі Спенсер надіслала свої еротичні фотосвітлини Гранту Макнамарі, який відбуває п’ять років у в’язниці Лоу Мосс у Глазго.

Про це пише Daily Record.

Адвокат надсилала десятки сексуальних фотографій ув’язненому за ґратами, після того, як захищала його у суді.

Зображення були виявлені працівниками в’язниці, які повідомили про обставини керівникам асоціації адвокатів, Юридичному товариству Шотландії.

Як повідомлялося в Paisley Daily Express, відомо, що адвокат Спенсер звільнилась з юридичної фірмою Renfrewshire Tod and Mitchell, коли з’явилися скарги.

Джерело у в’язниці повідомило: «Її спіймали, коли вона надіслала Гранту Макнамарі щонайменше 50 оголених фотографій. Фотографії вилучили працівники в’язниці, які впізнали її на них. Вона також відвідувала його протягом тривалого періоду часу”.

Джерело додає: «Я вражений тим, що їй все ще дозволяють працювати. Якби чоловік-адвокат надсилав фотографії свого пеніса ув’язненій, на десять років молодшій за нього, його, ймовірно, вже заарештували б. Але, здається, з нею нічого не трапилося, незважаючи на те, що тюремна служба повідомила Юридичне товариство”.

28-річний засуджений Макнамара був ув’язнений на чотири роки і дев’ять місяців в липні за напад сокирою, який залишив калікою, Дейла Мітчела, на все життя.

Юридичне суспільство Шотландії відмовилося коментувати, чи ведеться розслідування щодо пані Спенсер, заявивши: «Юридичне товариство Шотландії не може підтвердити чи спростувати обставини, зазначені у скаргах. Як професійна асоціація шотландських адвокатів, ми дуже серйозно ставимося до своїх регуляторних обов’язків, щоб забезпечити довіру людей до юридичної професії. У будь-якому випадку, якщо у Вас є підстави вважати, що один з наших членів не відповідає високим професійним стандартам, які очікуються від них, ми вживемо заходів».