Суд просять заборонити Головатому вчиняти дії, направлені на припинення повноважень та звільнення Тупицького з посади судді та голови КСУ

Головатий

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано дві заяви про забезпечення позову до Конституційного Суду України та заступника Голови КСУ Сергія Головатого. Заявниками зазначені Олександр Тупицький та Олександр Касмінін.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, серед вимог вказаних заяв – заборонити заступнику Голови КСУ Сергію Головатому та будь-яким іншим службовим й посадовим особам вчиняти дії, направлені на припинення повноважень та звільнення Олександра Тупицького з посади судді та голови КСУ, Олександра Касмініна – з посади судді КСУ у зв’язку із прийняттям відповідних Указів Президента України. Крім того, ОАСК просять зупинити дію розпоряджень КСУ, відповідно до яких, Олександру Тупицькому та Олександру Касмініну було тимчасово зупинено виплату винагороди судді КСУ та зупинено використання ними державного майна і транспортних засобів.

Зазначимо – відповідні заяви надійшли до суду до подання самих позовів, як це передбачено положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.