Суд відкрив провадження щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України (Національної академії). Суд розглядатиме справу за правилами загального позовного провадження.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зазначимо, що серед вимог позову – визнати протиправним та  скасувати розпорядження Уряду від 24 лютого 2021 року «Деякі питання реорганізації закладів освіти». Відповідно до оскаржуваного розпорядження, МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії шляхом приєднання її до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а її регіональних інститутів – до Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, Державного університету “Одеська політехніка”, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету “Львівська політехніка” відповідно.

Позивач також просить суд визнати противоправним та скасувати наказ Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2021 року № 316 «Про реорганізацію закладів освіти».

Підготовче судове засідання у справі призначено на 3 червня 2021 року.