Суд задовольнив позов Міністерства юстиції та анулював реєстраційне свідоцтво партії “За Україну!”

Окружний адміністративний суд міста Києва,  розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Міністерства юстиції України до політичної партії «За Україну!», ухвалив – позов задовольнити повністю, а саме: анулювати реєстрацію даної політичної партії.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Враховуючи невисування Політичною партією «За Україну!» кандидатів на виборах Президента України та виборах народних депутатів України протягом десяти років, суд прийшов до висновку про наявність підстав, передбачених частиною статті 24 Закону України «Про політичні партії в Україні», для анулювання реєстраційного свідоцтва такої партії.

Нагадаємо,  до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв понад 40 партій. Наразі судом ухвалені рішення щодо анулювання реєстраційних свідоцтв політичних партій «Третя Українська Республіка», «Трудова Україна», «Всеукраїнський патріотичний союз»,  «Нова сила» та Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.