Суддя Львов заявив, що документи про його російське громадянство підроблені і він буде звертатись до конгресменів США

Свої доводи та відео щодо спростування наявності російського громадянства суддя Верховного суду Богдан Львов розмістив на своїй сторінці Facebook.

“Як докази в «розслідуванні» наводяться різні документи та форми, нібито заповнені мною. У тому числі й форма, яку я прикріплюю до цього поста. А тепер – УВАГА! Подивіться на дату заповнення цієї форми: 26 жовтня 2012 року. І найцікавіше: форма саме такого зразка була затверджена в рф лише через місяць – 30 листопада 2012 року (наказ ФМС # 391). А введена в дію взагалі 27 травня 2013 року. Тобто, простими словами: на момент нібито заповнення цієї форми, самої форми ще не існувало в природі. Вона, судячи з усього, прибула з майбутнього) Не сперечаюся, підробка якісна, проте, диявол криється в деталях, і таких деталей там ще достатньо. Я не виключаю, що журналістів «Схем» могли використовувати «в темну», просто «зливши» їм якісну фальшивку.

Однак, подібні атаки на суддів з використанням медіа та підроблених фактів, я вважаю не просто неприпустимими, а такими, що несуть загрозу незалежності всієї судової гілки в цілому.

Хтось вирішив, що може тиснути на суддів за допомогою журналістів. Так не буде. Мною ухвалено рішення з цього питання зробити звернення на ім’я Президента Володимира Зеленського. Також я найближчим часом обговорюватиму це питання з представниками західних демократичних інститутів та з конгресменами США. У питаннях захисту честі та гідності, а також незалежності судової системи я піду до кінця!”, написав суддя.