Це була провокація НАБУ, спрямована на зрив сабантую адвоката Черезова в його офісі: захисник про затримання слуги народу Кузьміних

Детективи Національного антикорупційного бюро разом з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 28 січня затримали народного депутата від “Слуги народу” Сергія Кузьміних під час одержання хабаря.

Однак, як стверджує Ігор Черезов, адвокат Сергія Кузьминих, ніякого затримання не було, а співробітники НАБУ лише завадили їм вчасно почати пиячити.

“Це була провокація НАБУ, спрямована на зрив сабантую адвоката Черезова в його кабінеті. В результаті дій НАБУ п’ятничний шабат почався із затримкою на півтори години”, написав адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, за даними слідства, посадовець отримав кошти за сприяння в укладенні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області.