У ВРУ поповнення: ЦВК визнала адвоката Миколу Тараріна “народним слугою”

Миколу Тараріна, включеного до виборчого списку політичної партії “Слуга народу” під № 147, визнано обраним народним депутатом України на зазначених виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

До Комісії надійшла Постанова Верховної Ради України від 9 серпня 2023 року, якою достроково припинено повноваження народного депутата України Андрія Холодова, у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Андрій Холодов був обраний на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії “Слуга народу”.

ЦВК розглянула вказану Постанову та визнала Миколу Тараріна, наступного за черговістю кандидата, включеного до виборчого списку політичної партії “Слуга народу” під № 147, обраним народним депутатом України на зазначених виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

У 2015 році Тарарін отримав посвідчення адвоката від Ради адвокатів Київської області.

На момент балотування в Раду у 2019 році він працював адвокатом юридичної фірми “Гелон”, засновником і власником якої був народний депутат від “Слуги народу” Сергій Іонушас. З 2019 року ця компанія оформлена на Ганну Іонушас. Фірма “Гелон”, що працює у сфері інтелектуальної власності, представляла зокрема інтереси студії “Квартал 95” Володимира Зеленського.