Україна входить у п’ятірку країн – найбільших виробників дитячої порнографії: ВРУ посилила відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей

Згідно з результатами дослідження ЮНІСЕФ, Україна входить у п’ятірку країн – найбільших виробників дитячої порнографії та в десятку “лідерів” з її поширення.

Верховна Рада України посилила кримінальну відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей, придбання і зберігання дитячої порнографії. За це проголосували 322 народних депутатів.

Законом Кримінальний кодекс України доповнено статтею 156-1 ” Домагання дитини для сексуальних цілей”. Статтею передбачено, що пропозиція зустрічі, зроблена повнолітньою особою, у тому числі з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем або технологій, особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку, з метою вчинення стосовно неї будь-яких дій сексуального характеру або розпусних дій, у разі якщо після такої пропозиції було вчинено хоча б одну дію, спрямовану на те, щоб така зустріч відбулася, – карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.