Венедіктова повідомила, що сильна процвітаюча держава – це робочі місця, податки, сприятливий інвестиційний клімат: нове відео

Ірина Венедіктова, Генеральна прокурорка повідомила, що після понад 30 зустрічей на контролі в Офісі Генерального прокурора перебуває вже майже 80 кримінальних проваджень. Проаналізувавши їх проблематику, офіс виокремив дві ключові проблеми, з якими зустрічається бізнес.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

“Перша і основна – це різні злочинні схеми заволодіння підприємствами: шахрайство, виведення капіталу шляхом підроблення документів, рейдерство через переоформлення цілих товариств на підставних осіб, привласнення їхнього майна. А якщо цьому ефективно не протидіють правоохоронці – бізнес не захоче вкладати гроші в економіку держави, яка законним шляхом не може захистити інвесторів від злочинних посягань”, зазначила Генеральна прокурорка.

Венедіктова підкреслила, що сильна процвітаюча держава – це робочі місця, податки, сприятливий інвестиційний клімат. На це мають працювати всі державні інституції. Надважливе завдання для прокуратури – нівелювати незаконну протидію чи тиск на бізнес.