ВКДКА позбавила права на здійснення адвокатської діяльності двох адвокатів за несплату внесків

Два адвокати з Миколаївської області, які систематично не сплачували щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, та які раніше вже притягалися за це до дисциплінарної відповідальності, позбавлені права на здійснення адвокатської діяльності.

Відповідні рішення ухвалила Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури за скаргами голови Ради адвокатів Миколаївської області на рішення КДКА цього регіону, повідомляє Закон і Бізнес.

Цими рішеннями недисциплінованих з фінансової сторони адвокатів притягли до відповідальності та застосували стягнення у вигляді зупинення свідоцтва на певний термін.

У ВКДКА врахували рішення дисциплінарної палати, які виносилися у кілька минулих років стосовно цих адвокатів та констатували факт систематичного порушення Правил адвокатської етики, що підриває авторитет адвокатури, а також

невиконання рішення органів адвокатського самоврядування.

За підсумками обговорення комісія вирішала задовольнити скарги голови ради адвокатів та позбавила адвокатів права на здійснення адвокатської діяльності.