Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів Марк Елліс зустрівся з керівництвом української адвокатури

На запрошення Національної асоціації адвокатів України Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів – International Bar Association – Марк Елліс в рамках робочого візиту прибув до Києва.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

У НААУ він зустрівся з Головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою, Секретарем РАУ Ігорем Колесниковим, Головою ВКДКА Сергієм Вилковим, керівником Секретаріату НААУ Вадимом Красником. У зустрічі також взяли участь член РАУ від Рівненської області, Голова Опікунської ради НААУ Ганна Лазарчук та секретар Комітету з міжнародних зв’язків НААУ Олег Клим’юк.

Під час зустрічі піднімались питання діяльності української адвокатури у період дії воєнного стану, а також проблемні питання, які стосуються розвитку адвокатури.

Голова НААУ, РАУ подякувала ІВА за допомогу українським адвокатам, в тому числі, у закупівлі необхідного обладнання для облаштування Пунктів підтримки діяльності адвокатів України.

Марк Елліс запевнив, що Міжнародна асоціація адвокатів і надалі підтримуватиме українську адвокатуру. Наразі ця допомога фокусується на придбанні 30 систем Starlink для подальшого облаштування Пунктів підтримки діяльності адвокатів у регіонах.

Це вже другий робочий візит Марка Елліса до України під час воєнного стану на запрошення Національної асоціації адвокатів України. Перший відбувся у серпні 2022 року.