Вищий антикорупційний суд не змінив запобіжний захід ексзаступнику голови ПриватБанку

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють голову ПриватБанку Володимира Яценка у причетності до розтрати майже 137 млн грн. Вищий антикорупційний суд залишив без змін запобіжний захід колишньому першому заступнику.

Таке рішення 15 квітня ухвалив слідчий суддя ВАКС Сергій Мойсак, повідомляє «Слово і діло».

25 лютого Вищий антикорупційний суд заарештував експершого заступника голови ПриватБанку Володимира Яценка. Сума у 52,21 млн грн була за нього внесена і він вийшов з-під варти.

Адвокат Яценка подав клопотання про зміну запобіжного заходу, проте слідчий суддя ВАКС Сергій Мойсак у його задоволенні відмовив.

За версією слідства, Яценко у змові з колишнім головою правління ПриватБанку Олександром Дубілетом і екскерівницею департаменту фінансового менеджменту банку Оленою Бичихиною розтратили майже 137 млн грн. Як вважають органи правопорядку, ці гроші за день до націоналізації ПриватБанку безпідставно перерахували страховій компанії «Інгосстрах». За даними слідства, власниками СК «Інгосстрах» був Яценко та інші службовці ПриватБанку.

Зазначимо, що нещодавно СК «Інгосстрах» повернула ці кошти ПриватБанку, не вказуючи на це підстав. На думку слідства, це зробили аби приховати склад злочину.