Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Одеси Труханову: застава 30 млн 213 тис. гривень

11 жовтня 2021 року слідча суддя Вищого антикорупційного суду обрала запобіжний захід міському голові Одеси, одному з підозрюваних у незаконному заволодінні землею територіальної громади Одеси та легалізації незаконно отриманих доходів.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

Суд відмовив у задоволенні клопотання детективів НАБУ про застосування до вказаного підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 120 млн гривень застави.

Натомість за рішенням суду до міського голови Одеси застосовано запобіжний захід у вигляді застави у сумі 30 млн 213 тис. гривень.

Також на підозрюваного покладено ряд процесуальних обов’язків, зокрема прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом; не відлучатися міста проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи, утримуватись від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у кримінальному провадженні, здати на зберігання паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.