За неправомірну вигоду у 2 000 000 гривень колишній посадовець секретаріату КМУ отримав 8 років позбавлення волі

Фіндиректора субпідрядної організації судом визнано винуватим у пособництві в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у розмірі 2 000 000 грн, яка вимагалась за підписання актів за наслідками проведення ремонтно-реставраційних робіт приміщення КМУ за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України.

Про це повідомляє Вищий антикорупційний суд.

Згідно інформації у ЗМІ, йдеться про Груздєва та Новосьола.

«31 січня фіндиректора субпідрядної організації визнано винуватим у пособництві в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у розмірі 2 млн грн, яка вимагалась за підписання актів за наслідками проведення ремонтно-реставраційних робіт приміщення КМУ (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України). Суд призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна», – інформує суд.

Нагадаємо, колишнього начальника управління секретаріату Кабміну Ігоря Новосьолова та його посередника Ігоря Груздєва обвинувачували у вимаганні та одержанні 2 млн грн неправомірної вигоди від представника ТОВ «Спектрум Девелопмент». У серпні 2019 року Управління підписало з цією фірмою угоду щодо відновлення фасадів будинку уряду України та підпірної стінки по вул. Михайла Грушевського, 12/2. Як встановило тоді слідство, вимагаючи хабар, чиновник відмовився підписати акти виконаних робіт за цим договором, які, своєю чергою, є підставою для здійснення розрахунку, попри те, що «Спектрум Девелопмент» виконало будівельно-монтажні роботи в повному обсязі у визначений строк.