Заступник голови НААУ Валентин Гвоздій взяв участь у грецькій онлайн-конференції “Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права”

Валентин Гвоздій представив НААУ на онлайн конференції з Грецькими Колегами на тему «Вторгнення в Україну: загроза ревізіонізму та порушення міжнародного права».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Захід координував віце-президент Ради європейських асоціацій адвокатів (CCBE) адвокат Панайотіс Перакіс.

Валентин Гвоздій розповів про роботу адвокатури України під час військової агресії, а також про діяльність системи правосуддя. Заступник Голови НААУ, РАУ висловив вдячність за підтримку, надану СВВЕ та національними адвокатурами європейських країн, в тому числі і за благодійну допомогу для адвокатів, які постраждали від військових дій.

У своєму виступі Валентин Гвоздій закликав професійну організацію адвокатів Європи посилювати зусилля з підтримки міжнародно-правової позиції України і української адвокатури, яка має зберегти ефективність у захисті прав громадян під час воєнного конфлікту.   

З промовою виступив президент Афінської асоціації адвокатів Дімітріс Вервесос, а також заступник міністра освіти Греції, професор міжнародного права та зовнішньої політики Університету Пантейон Анджелос Сірігос.

У дискусії щодо порушень міжнародного права в Україні взяли участь голова грецької делегації в CCBE адвокат Нікос Куткіас, професор EKPA, голова Національного комітету з прав людини Марія Гавунелі, професор кримінального права, кримінального процесу та міжнародного кримінального права на юридичному факультеті Афінського університету Христос Мілонопулос, Президент Інституту європейського та міжнародного кримінального права Сотіріс Сербос.

Про ініціативи ССВЕ, присвячені Україні під час військової агресії, можна дізнаватися зі спеціальної сторінки офіційного сайту організації.