Адвокат Садовська, з зупиненим свідоцтвом, приєдналась до складу радників ARZINGER

З 14 лютого 2022 р. Ірина Садовська приєдналася до команди ARZINGER у якості радника практики вирішення комерційних спорів.        

Про це повідомляє прес-центр ARZINGER.

Ірина – адвокат із понад 15-річним стажем, окрім цього, активно займається громадською діяльністю. Професійну кар’єру розпочинала з посади юрисконсульта, потім очолювала одне з комерційних підприємств, працювала в органах державного земельного кадастру та в місцевих органах виконавчої влади. У 2018-2019 рр. обіймала посаду заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації, де була залучена до впровадження проєкту Е-малятко, передачі функцій ДРАЦС органам місцевого самоврядування, а також розробки багатьох нормативних актів та законопроектів.         

Ірина Садовська спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у судових справах у сфері девелопменту, земельних та аграрних відносин, щодо корпоративних прав та нерухомого майна, а також у спорах з органами державної влади та місцевого самоврядування.      

“Я рада продовжувати свій професійний шлях у команді ARZINGER. Мені близькі цінності, яким слідує ця компанія, і я переконана, що мій досвід та профільна експертиза зможуть посилити практику вирішення спорів”, – коментує Ірина Садовська.    

Нагадуємо, що відповідно до пункту 5 статті 31 Закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, протягом строку зупинення права на заняття адвокатською діяльністю адвокат не має права її здійснювати. Такий адвокат також не може брати участь у роботі органів адвокатського самоврядування, крім випадків, коли таке право зупинено у зв’язку з призначенням особи на посаду до органу державної влади з’їздом адвокатів України.