Адвокат з Канади погодився на 10-річну заборону займатися адвокатською практикою через засудження за дитяче порно

Юридичне товариство Британської Колумбії (Канада) прийняло пропозицію адвоката Мейпл-Рідж Девіда Ендрю Рідделла, який погодився не займатися адвокатською практикою протягом 10 років після засудження за дитячу порнографію.

Про це пише Coast Reporter.

Урегулювання конфлікту відбулося після того, як Рідделл визнав себе винним у зберіганні дитячої порнографії у вересні 2019 року, що призвело до 9-місячного умовного ув’язнення та 15-місячного випробування.

Комісія громадських слухань встановила, що Рідделл вчинив «негідну для професії поведінку».

«Дисциплінарний комітет Юридичного товариства прийняв пропозицію Рідделла про те, що він не може займатися адвокатською діяльністю протягом 10 років. Комітет розглянув проблеми психічного здоров’я Рідделла, щодо яких він отримав численні консультації, а також аргументи громадськості на предмет того, що Рідделлу не дозволено здійснювати адвокатську практику тривалий період часу», – заявив регулятор.

Як стало відомо, Рідделл переглядав порнографічні зображення протягом тривалого періоду , і «це була тривала та систематична подія». Пом’якшуючи його серйозне правопорушення, комісія зазначила, що він не мав судимостей, і він взяв на себе відповідальність – розкаятись і відвідувати психолога.

50-річний Рідделл перейшов у статус непрактикуючого адвоката у 2018 році після того, як йому висунули звинувачення. 27 січня 2032 року він зможе повторно подати заявку на отримання статусу адвоката.

Рідделл отримав освіту юриста в Кембриджському університеті; у 1993 році він був зарахований до адвокатури Англії та Уельсу, поки він і його дружина не іммігрували до Канади в 2001 році. Рідделл приєднався до юридичного товариства Британської Колумбії в 2003 році, а до 2013 року він був одноосібним адвокатом в юридичній фірмі Maple Ridge, що спеціалізувалась на нерухомості та комерційному праві.