Адвоката Артема Афяна призначено Головою Комітету з ІТ-права Національної асоціації адвокатів України

Зважаючи на швидкість технологічного розвитку й зміни у законодавстві ІТ сфери та з метою сприяння розвитку ІТ-права, поширенню спеціалізованих практик, захисту прав людини та приведенню законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів у сфері IT-технологій Розпорядженням Голови НААУ, РАУ Головою Комітету з ІТ-права призначено адвоката Артема Афяна, повідомляє прес-служба НААУ.

Артем Афян, адвокат, один із засновників та керуючий партнер адвокатського об’єднання “Juscutum”. Займається впровадженням інновацій в сферу надання юридичних послуг. Є автором ідеї першого мобільного додатка адвокатського захисту. Виступає за легалізацію Bitcoin в Україні. Неодноразово здійснював юридичний супровід державних інвестиційних проектів в сфері інформатизації. Постійний учасник робочих і ініціативних груп по розробці законопроектів, спрямованих на лібералізацію в економіці і захист інвестицій в Україні. Є членом експертної ради при Комітеті ВРУ з питань інформатизації та інформаційних технологій, Комітету Інтернет асоціації України з інтелектуальної власності, Головою юридичного комітету Асоціації підприємств інформаційних технологій України та консультантом Прем’єр-міністра України з питань цифрової економіки. Автор аналітичних публікацій в ділових, професійних ЗМІ.

“ІТ на сьогодні розвивається надзвичайно динамічно і надає багато викликів для сучасних адвокатів. У межах Комітету ми спробуємо налагодити зв’язки з усіма напрямами розвитку ІТ та долучити адвокатів до вирішення сучасних проблем у цій сфері. Будемо працювати по всьому спектру, починаючи від кіберспорту й закінчуючи криптовалютою. У наших планах є не просто внутрішня робота серед адвокатів, а й налагодження зв’язків з основними гравцями для того, щоб адвокати отримували практичні знання та навички”, – зазначає про активізацію роботи Комітету Артем Афян.