Адвоката жінки, яка потерпала від домашнього насильства, після рішення суду не на користь відповідача – теж було відлупцьовано

Судом розглядалася справа, за заявою жінки, яка звернулася фактично у своїх інтересах, та інтересах своєї дитини про те, що відносно неї чоловіком було вчинено домашнє насильство.

Про це повідомляє 5 канал.

У суді інтереси жінки представляв адвокат Микола Сенько. Суд заборонив чоловіку два місяці не лише наближатися до колишньої дружини та їхньої дитини, а й навіть телефонувати їм.

“Заяву задоволено частково, встановлено певні обмеження. Це на даний час передбачено законодавством для того, щоб унеможливити в подальшому повторення таких випадків домашнього насильства”, – зазначив суддя-спікер Сихівського районного суду Львова Назар Дулебко.

Рішення суду відповідача обурило. Після судового засідання він підстеріг адвоката і відлупцював його.

“Він досить неадекватно себе поводив. Хамив, це в нього така постійна розмова. Це образи, хамство. Коли ми вийшли з приміщення суду, він напав на мене, були задані легкі тілесні ушкодження”, – каже адвокат.

За напад на правозахисника проти чоловіка порушили кримінальну справу: йому загрожує від 3 до 5 років позбавлення або обмеження волі.

“Це стаття звучить як умисно на нанесення тілесних ушкоджень представнику особи або захиснику у зв’язку з наданням правової допомоги. Попередньо особа частково визнала свою вину. Він просто перебував у збудженому стані, був незадоволений судовим рішенням, так якби не стримався тому поводив себе зухвало”, – зауважив керівник Франківської окружної прокуратури Львова Сергій Янчишин.

У прокуратурі кажуть: незадоволених кривдників нині стає дедалі більше. Адже провадження за статтею “Домашнє насильство” у судах розглядаються частіше. І розбишакам тепер доводиться відповідати за свої вчинки