Адвокати обговорять законодавче врегулювання сфери застосування допоміжних репродуктивних технологій

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ спільно з Всеукраїнською фундацією компаній з організаційно-правового забезпечення програм ДРТ, проводять експертне обговорення на тему «Законопроєктні пазли для застосування допоміжних репродуктивних технологій: чи очікувати довершеної мозаїки закону?».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Метою заходу є експертне обговорення законопроєктів, зареєстрованих у Верховній Раді України, щодо застосування допоміжних репродуктивних технологій, вироблення пропозицій для удосконалення проєктів з метою забезпечення прав людини.

Участь у заході братимуть провідні експерти в галузях медичного та репродуктивного права, аби обговорити контроверзії, недоліки, а також позитивні тенденції у положеннях проєктів, поданих до ВРУ. Експерти визначать оптимальні моделі правового регулювання застосування методів ДРТ, а також алгоритми для забезпечення і захисту прав дітей та учасників репродуктивних програм.

До участі запрошено адвокатів, юристів, науковців, представників клінік репродуктивної медицини, агенцій, УАРМ, а також МОЗ України, ВРУ, Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини та інших.

Дата та час проведення: 26 січня 2022 року, 15:00-18:00. Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM.