Адвокати у справі Червінського заявили, що відбулось втручання в автоматизовану систему розподілу, оскільки головуюча суддя засідання одночасно знаходилась і на засіданні, і на навчанні

19 квітня суд збирався на засідання, однак рішення про продовження тримання під вартою не прийняли.

Про це повідомляє ZN.UA.

Адвокати у справі колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського, якого підозрюють у перевищенні повноважень, які призвели до тяжких наслідків, заявили про його викрадення. Відповідну заяву вони зробили після того, як 19 квітня Кіровоградський районний суд не продовжив йому запобіжний захід, однак Червінського не випустили на волю, а відвезли в невідомому напрямку.

Правники, які ведуть справу Червінського, заявили, що 19 квітня завершився термін утримання підозрюваного під арештом, який впродовж дня судового засідання так і не був продовжений.

«Близько 18:14 год судді відмовились розглядати справу Червінського, повідомили усім, що засідання більше не відбуватиметься. Про дату, час і місце наступного засідання не повідомили. Поспіхом від усіх зачинили суд і в зачиненому суді (не ототожнювати з закритим засіданням), без учасників процесу почали «фальшувати» цілком незаконний документ, яким формально прикриватимуть викрадення Романа Червінського, переслідуючи мету уникнення відповідальності за таке викрадення. Зміст і форма документу захисту наразі не відомі. Місцезнаходження Романа наразі не відоме. Поліція, суд, інші правоохоронні органи, уникають надання будь-якої інформації про місцезнаходження Романа», – написав у Facebook один із адвокатів Костянтин Глоба.

Зокрема, адвокати заявляють, що напередодні розгляду відбулось втручання в автоматизовану систему розподілу справ, оскільки головуюча суддя засідання одночасно знаходилась і на засіданні, і на навчанні.

Також адвокати підозрюють фальсифікацію заяв від імені постраждалих, оскільки з 16 представників 14 надіслали повідомлення про неможливість бути на засіданні з одного й того ж номеру телефону.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.