Данішевська повідомила, що свідома того, що в умовах економічного спаду суди повинні шукати можливості для заощадження коштів та ресурсів для забезпечення повноцінного функціонування судової системи

Валентина Данішевська,Голова Верховного Суду під час виступу на ІХ Щорічному судовому форумі «Вектор розвитку 2020» звернула увагу на обсяги роботи, яка виконується судами України, зокрема і Верховним Судом, а також зупинилась на питаннях фінансування судової системи.

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду.

Статистичні дані свідчать, що судова система щороку розглядає приблизно 4 млн справ і матеріалів.  

Що стосується забезпечення фінансових гарантій, то, за словами Голови Верховного Суду, фінансування судової влади – це «постійний біль кожного працівника судової сфери».

«Цього року ми були змушені двічі обстоювати  у Конституційному Суді фінансову незалежність судової влади. І ми бачимо, яка важка ситуація в судах саме через суттєвий брак фінансування. Водночас ми свідомі того, що в умовах економічного спаду суди повинні шукати можливості для заощадження коштів та ресурсів для забезпечення повноцінного функціонування судової системи», – зазначила Данішевська.