Денісова повідомила, що у них гарна співпраця з Конституційним судом

11 грудня 2020 р. у форматі відеоконференції відбувся круглий стіл на тему: «Удосконалення інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

Про це повідомляє прес-служба Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин.

В рамках круглого столу учасники заходу обговорювали зміни і доповнення до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»,  які пропонується внести законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», реєстр № 3312, а також посилення інституційної спроможності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

“У нас гарна співпраця з Конституційним судом. Ну, в межах наших повноважень. Ну, я знаю, що вчора, сьогодні розглядають одне з наших конституційних подань. Що стосується цього питання (невтручання Омбудсмена в діяльність інших органів влади), то зараз тут присутній мій представник, який опікується цим питанням, в тому числі з питань співпраці з Конституційним судом, і я думаю, що можна буде обговорити, якщо така ласка, на засіданні комітету, щоб ви нам дали поради, якщо ми щось не допрацюємо”, зазначила Обмудсменка Денісова.

Такою була ремарка Людмили Денісовою на зауваження Тараса Тарасенко, голови підкомітету з питань прав людини щодо останніх рішень КСУ у сфері антикорупційної політики.