До 8 років засуджено колишнього арбітражного керуючого у справі щодо єдиного золотодобувного комплексу Мужіївського родовища на Закарпатті

Офісом Генерального прокурора спільно з Закарпатською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді у справі щодо розкрадання майна ТОВ «Закарпатполіметали» – єдиного золотодобувного комплексу Мужіївського родовища на Закарпатті.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За результатами судового розгляду вироком Берегівського районного суду Закарпатської області колишнього арбітражного керуючого та керівника низки приватних підприємств визнано винними та засуджено до реальної міри покарання – позбавлення волі на строк 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади на строк 3 роки та з конфіскацією всього належного їм майна.

Під час судового розгляду прокурори довели, що вони за попередньою змовою між собою, у період 2013-2014 років під час проведення процедури банкрутства заволоділи майном ТОВ «Закарпатполіметали», яке належить Державному підприємству «Укрполіметали». Таким чином держпідприємству завдано понад 11 млн грн збитків.

Оскільки засуджені ухилялися від слідства та суду, перебували в міжнародному розшуку, щодо них застосовано процедуру спеціального судового провадження.