Грубі чисельні порушення під час Конференції адвокатів Києва завадили формуванню органів адвокатського самоврядування столиці

Рада адвокатів України визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, відтак, прийняті нею рішення не мають юридичних наслідків.

Відповідне рішення РАУ ухвалила за результатами висновків Робочої групи на засіданні 28 січня 2022 року, повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

В результаті, у Києві відсутні належним чином обрані голови Ради адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, ревізійної комісії, а також не визначений і не обраний персональний склад РАР, КДКА і ревізійної комісії; відсутні представники адвокатської спільноти у РАУ і ВКДКА.

РАУ визнала, що не набули відповідних повноважень керівників та членів органів адвокатського самоврядування адвокати Петро Рябенко, Катерина Нікітюк, Ігор Черезов, Валерій Кострюков, Юрій Григоренко, адвокати Олег Березюк, Олександр Вознюк, Валерій Джяутов, Олександр Дульський, Сергій Кравчуку, Тетяна Мироненко, Ростислав Пукало, Владислав Ситюк, Євген Якима, Зоя Ярош, Вадим Красник, Сергій Шутий, Володимир Клочков, Подосінов Андрій, Микола Голодняк, , Ігор Коржук, Едуард Угрінчук, Надія Корінна, Ровшанбек Розметов, Олена Наумова, Сергій Трофімов, Олександр Черних, Ольга Бєгунова та Сергій Лапутько; Володимир Волощук, Сергій Комлєв, Олена Карнаух-Голодняк, Олександр Нагорний, Діана Назаренко, Наталія Неупокоєва, Євген Солодко, Артур Шаблієнко, Олександр Бойченко, Наталія Вознюк, Олександр Вольвак, Тетяна Гнатюкк, Олексій Дрюк, Оксана Ордін, Андрій Пархета, Вадим Риков, Леонід Танцюра й Олександр Усович.

РАУ взяла до відома висновок робочої групи, який встановлює, що мандатна комісія конференції адвокатів не отримала від головуючого конференції та від голови Ради адвокатів м. Києва протоколів зборів адвокатів по районах міста Києва та реєстраційних списків, які б давали право здійснити заміну тимчасових посвідчень на мандати делегатів конференції адвокатів міста Києва. Також конференцією не було затверджено порядок денний та допущено порушення в частині порядку голосування та підрахунку його результатів.