Якщо мої колеги — адвокати не підтримають мене, кардинальних змін у моєму житті, як в особистому, так і в професійному, не відбудеться: Клапчук

У разі поразки кандидат на посаду Голови ради адвокатів Київської області продовжить займатися улюбленою адвокатською справою, і надалі буде брати активну участь у діяльності органів адвокатського самоврядування.

Про це повідомив Федір Клапчук, адвокат в інтерв’ю Юридичній практиці.

“Для мене будь‑які посади ніколи не мали якогось визначального значення. І моя активна діяльність не залежить від посади голови чи члена Ради. За законом я не можу більше бути у складі Ради, але є й інші способи проявити себе та роботи добру спільну справу для 10 тисяч адвокатів Київської області.

Звісно, я сподіваюся, що колеги висловлять мені довіру та оберуть головою Ради. Зі свого боку я буду робити все, щоб виправдати їх очікування. Усіх, хто проголосує за і хто — проти.

Однак, якщо мої колеги — адвокати не підтримають мене, кардинальних змін у моєму житті, як в особистому, так і в професійному, не відбудеться”, зазначив кандидат на посаду Голови ради адвокатів Київської області.