International Bar Association дає молодим адвокатам можливість безкоштовно відвідати щорічну конференцію 2023

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція International Bar Association. Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

IBA продовжила термін подання відповідних заявок до 14 червня 2023 року.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Нагадаємо, щороку асоціація, яка є найбільшою у світі міжнародною організацією правничих товариств, асоціацій адвокатів та окремих юристів, проводить конференцію, участь у якій беруть близько шести тисяч юристів з більш ніж ста юрисдикцій.

Стипендія на участь у конференції охоплює:

  • – звільнення від реєстрації на конференцію IBA;
  • – проживання;
  • – відшкодування транспортних витрат.

Крім цього, стипендія також передбачає дворічне безкоштовне членство в IBA та звільнення від сплати реєстраційного внеску за участь у конференціях IBA у наступні роки.

Для подання заявки не обов’язково бути членом IBA. Втім, бажаючі взяти участь у заході повинні або мати свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, або перебувати в процесі його отримання.

Більш докладно про стипендіальні умови – за посиланням.

Нагадаємо, Національна асоціація адвокатів України стала членом Міжнародної асоціації адвокатів у жовтні 2015 року. Під час конференції рік тому, яка проходила в Сполучених Штатах Америки, НААУ було відзначено спеціальною відзнакою IBA: за надзвичайне лідерство та відданість справі захисту прав людини та верховенства права в Україні.