Організація “Адвокати, які захищають американську демократію” подала скаргу на адвоката Трампа Джона Істмана

Громадська організація подала дисциплінарну скаргу з питань етики для розслідування факту консультування адвокатом Джоном Істманом колишнього президента Трампа в спробах скасувати результати виборів 2020 року.

Про це пише The Hill.

Скарга подана організацією “Адвокати, які захищають американську демократію”, і направлена ​​до адвокатури штату Каліфорнія.

«Підписані нижче адвокати подають цю дисциплінарну скаргу з питань етики проти Джона К. Істмана, члена адвокатури штату Каліфорнія, тому що, на основі широкого кола загальнодоступної інформації, ми вважаємо, що пан Істман порушив каліфорнійські правила професійної поведінки під час надання правової допомоги президенту Дональда Дж. Трампу», – йдеться у листі, який підписали понад 1300 осіб.

«При цьому пан Істман, схоже, діяв спільно з іншими адвокатами, зокрема Рудольфом В. Джуліані та Джеффрі К. Кларком, намагаючись призначити містера Трампа на посаду президента Сполучених Штатів ще на чотири роки незважаючи на той незаперечний факт, що народ Сполучених Штатів вибрав на його місце Джозефа Р. Байдена», – йдеться у листі.

«Ми вважаємо, що узгоджені неетичні дії адвокатів погіршують обставини їхніх порушень».

У листі стверджувалося, що Істман не надавав незалежні юридичні консультації колишньому президенту, а скоріше за все, він «брав участь з панами Джуліані та містером Кларком у ретельно спланованому колективному плані щодо скасування результатів Президентських виборів».

Підписанти просять адвокатуру штату Каліфорнія провести розслідування щодо адвоката Істмана і з’ясувати, чи потрібно вводити проти нього якісь санкції.