Кім Кардашьян за крок до отримання права на здійснення адвокатської діяльності

Кім Кардашьян подолала ключову перешкоду у своєму нетрадиційному прагненні стати адвокатом.

Про це пише WTVB.

Зірка реаліті-телебачення і підприємець повідомила в понеділок у Twitter, що вона склала іспит для студентів-юристів першого курсу в Каліфорнії — одноденний іспит, необхідний для юристів у штаті, які не йдуть традиційним шляхом відвідування акредитованої юридичної школи.

“OMFGGGG, Я СКЛАЛА ІСПИТ BABY BAR!!!!” написала Кім своїм 70,7 мільйонам підписників, опублікувавши фотографії, на яких позує в яскраво-блакитному комбінезоні. «Для тих, хто не знає мого шляху в юридичну професію, знайте, що це було нелегко».

Проходження іспиту, більш відомого як baby bar, означає, що Кардашьян зможе продовжити навчання на юридичному факультеті та зможе скласти повний іспит. У 2019 році вона розповіла, що навчається на юриста за так званою програмою навчання адвокатського бюро, за якою майбутні адвокати навчаються під наглядом досвідченого адвоката або судді.

Каліфорнія є одним із небагатьох штатів, у якому є така програма.

Інформація про рівень успішності ще не доступна щодо тих, хто складав іспит 26 жовтня, в цей день його складала і Кардашьян, але лише п’ята частина тих, хто склав іспит у червні, отримали можливість продовжити свій юридичний шлях.

Адвокатура штату Каліфорнія в понеділок заявила, що результати бебі-бару є конфіденційними, і не може підтвердити, що Кардашьян його склала.

Вона навчається під наглядом адвокатів Ерін Хейні та Джесіки Джексон, яким Кардашьян подякувала у Twitter, зазначивши, що вони взяли її з собою, щоб вона спостерігала за їхніми виступами в суді.

Кардашьян також зазначила, що вона тричі провалила іспит, перш ніж здати. Це було її останньою можливістю: Каліфорнія зазвичай дозволяє людям складати іспит для студентів юридичного факультету першого року навчання лише три рази, але кожному, хто не склав іспит у червні 2020 року, дали ще одну додаткову спробу через пандемію COVID-19.

«Я дуже радий за неї», — сказав професор права Вашингтонського університету Стів Каландрілло, який навчав Кардашьян щодо контрактів через Zoom, щоб підготуватися її до тесту. «Вона так старанно працювала два роки. Це непростий іспит».