Київський апеляційний суд залишив суддю Федорець під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн грн

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 06 липня 2023 року, якою задоволено клопотання слідчого Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань та застосовано до підозрюваної суддя Світлани Федорець запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 01 вересня 2023 включно з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 2 000 000 гривень з покладенням на підозрювану, у разі внесення застави, обов’язків, передбачених ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Про це повідомляє Київський апеляційний суд.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 06 липня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, суддя Федорець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України за підтримку збройної агресії рф проти України.