НААУ організовує круглий стіл “Конституційне право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження”

25 червня 2021 року о 15.00 год. в онлайн форматі на платформі ZOOM, відбудеться круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження», присвячений 25 – річчю з дня прийняття Конституції України.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Мета: обговорення особливостей здійснення конституційного права на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування, викликів для Основного Закону Держави в умовах COVID-19, обмежень прав людини і конституційні гарантії.

Організатори: НААУ, за ініціативою Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики, у співпраці з кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Цільова аудиторія: до участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрини, сферою професійного інтересу яких є медичне право, громадське здоров’я, права людини, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, адвокати, судді, студентство, засоби масової інформації.

Реєстрація: для реєстрації на захід необхідно заповнити форму за посиланням.