Новий Голова Верховного Суду Кравченко не впевнений, що переїде у кабінет Князєва через моральний бар’єр

Новий Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко, який до цього очолював Касаційний кримінальний суд, констатував, що важка п’ятирічна праця всього колективу оновленого Верховного Суду в один день була зведена нанівець, а також пояснив, чому не переїхав у кабінет Голови суду.

Про це він повідомив в інтерв’ю Укрінформ.

“Наскільки мені відомо, слідчі дії там уже завершені. Я не переїхав, бо в мене дуже багато роботи в нинішніх умовах. Але переїжджати доведеться, бо на 12 червня призначені вибори голови Касаційного кримінального суду.

А що стосується кабінету колишнього голови Верховного Суду, то є моральний бар’єр. Не впевнений, що переїду саме в цей кабінет. Можливо, знайду собі поряд якийсь інший”, – зазначив Кравченко.

Також, він додав, що кожен суддя ВС несе персональну відповідальність за рівень довіри до суду, і що для суду настали чорні дні.

“Важка п’ятирічна праця всього колективу в один день була зведена нанівець. Хоч що б я говорив про наші досягнення за ці роки, удар настільки сильний, що протиставити тут щось, мабуть, неможливо. Кожен суддя ВС несе персональну відповідальність за рівень довіри до суду. На прикладі цієї історії ми побачили, як вчинок одного судді може знищити репутацію і довіру до всіх суддів.

Розумію емоції колег, які говорили, що всім треба просто встати і піти. Однак це паралізує роботу касаційної інстанції й призведе до непоправних наслідків у захисті прав громадян”, – додав Голова Верховного Суду Кравченко.